mKWADRAT obsługa przedsięwzięć i nieruchomości

19-300 Ełk
Orzeszkowej 30/2
Aktualnie na stronie 102 ogłoszeń

Sprzedam działkę, 60800mkw, woj. warmińsko-mazurskie, Bajtkowo

Cena: 880 000 PLN
Powierzchnia: 60800 m2
Cena za metr: 14.47 zł
Numer ogłoszenia w serwisie: 1394319
Numer ogłoszenia biura nieruchomości: MKW-GS-1479
Dodano: 2024.06.30 | ważne do: 2025.06.30 | wyświetleń: 34
Dane kontaktowe
Wojciech Ogonowski
Telefon: 87 610 85 00
Lokalizacja
Miasto: Bajtkowo
Województwo: warmińsko-mazurskie
Media
Prąd

Wyślij wiadomość:
Zostanie ona dostarczona pod adres email ogłoszeniodawcy.

Captcha

Szczegóły oferty:

W malowniczej wsi Bajtkowo, gdzie czas zdaje się płynąć wolniej, znajduje się wyjątkowa nieruchomość, która urzeka swoją urodą i spokojem. To tutaj, na ponad 6-hektarowej działce, położonej tuż przy brzegach krystalicznie czystego jeziora, można odnaleźć prawdziwy azyl od zgiełku codzienności.

Opis nieruchomości

Ta przestronna działka to jeden rozległy kawałek ziemi, który rozpościera się wzdłuż urokliwej linii brzegowej (290m) jeziora Bajtkowskiego. Znajdują się na niej łagodne pagórki, zielone łąki pełne kwiatów. Ziemia jest żyzna, idealna zarówno pod uprawy, jak i do stworzenia własnego ogrodu marzeń. Na działce można wybudować dom, który stanie się oazą spokoju, miejscem na rodzinne spotkania i relaks w harmonii z naturą. Klasy ziemi: RIIIb, PSIV, RIVa, RV, RIVb, ŁV, PSV, W.

Opis miejscowości

Bajtkowo to niewielka wieś położona w sercu malowniczego regionu, gdzie tradycja spotyka się z naturą. Znajduje się tu kilka urokliwych, drewnianych domów, zadbane ogrody oraz wiejskie drogi, po których spacerują mieszkańcy i odwiedzający. W okolicy można odnaleźć liczne ścieżki spacerowe i rowerowe, które prowadzą przez lasy i pola, oferując niezapomniane widoki i bliskość natury. Bajtkowo to miejsce, gdzie życie toczy się w harmonii z przyrodą, a mieszkańcy cieszą się prostymi radościami dnia codziennego.

Opis jeziora

Jezioro w Bajtkowie (25Ha) to prawdziwa perła tego regionu. Jego czyste, błękitne wody zachęcają do kąpieli, wędkowania oraz romantycznych przejażdżek łódką. Brzegi jeziora porastają trzcinowiska, a w cichych zatokach można spotkać dzikie ptactwo, które tworzy wyjątkową atmosferę tego miejsca. O każdej porze roku jezioro prezentuje inne oblicze - latem mieni się w słońcu, jesienią zachwyca kolorami liści odbijającymi się w wodzie, zimą zaś zamienia się w lodową krainę, idealną do spacerów po zamarzniętej tafli.

Działka w Bajtkowie to idealne miejsce dla tych, którzy pragną uciec od zgiełku miasta i zanurzyć się w sielankowej atmosferze wsi. To przestrzeń, gdzie można oddychać pełną piersią, cieszyć się bliskością natury i odnaleźć wewnętrzny spokój.

Zapraszamy do kontaktu. Pokażemy nieruchomość. Odpowiemy na pytania. Jeżeli nieruchomość Cię zainteresuje wspomożemy w proces zakupu aż do przekazania. Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Wojciech Ogonowski (licencja nr: 12431)

--------------------------

Oferujemy bezpłatną pomoc w wyborze oraz załatwianiu formalności związanych z kredytem.